Лучшие навигаторы в Эстонии.
РУССКИЙ  EST Beta 
Home Feedback Sitemap

Tallinn Mustakivi keskus Mahtra 1 box 28

E-R 10.00-18.00

Nädalavahetused kokkuleppel

Soovitused:
Enne ostu sooritamist tutvuge seadme tehniliste andmetega ja ostu tingimustega. Naviseadme kättesaamisel pange see laadima ja siis käivitage vajutades vastavat nuppu. Kivitage navigeerimisprogramm vajutades NAVI ikoonile. Peale Navi käivitamist vajutage ekraanile (vasakpoolne alumine nurk, täpselt seal kus kiirust näete). Siis valige „Lisa“, „Abi“ ja „Õpetus“. Sealt leiate navigeerimisprogrammi täpne kasutusjuhend. Inglise keles manual.
Juhul kui plaanite GPS –i kasutada veoautos seadistage veoauto profiil. Selleks valige „Lisa“, „Veok“ ja sisestage vajalikud veoki andmed. Siis valige menüüst „Marsruudi seaded“ ja sealt sõidukiks valige „Veok“.

Samuti peale naviseadme kättesaamist tehke andmetest reservkoopia.
Seadme kõvakettalt või mälukaardilt andmete kadumisel või kasutaja vea tegemisel lubab see Teile oma GPS taastada. Kopeerige seadme mälu oma arvutisse. Kaugele reisimisel võtke reservkoopia kaasa.
Seadme taastamine originaal koopiast meie laboris on tasuline teenus.
SD kaardi sisestamisel olge ettevaatlik. Kaart peab õigesti oma asukohta sisestama, muidu on seda keeruline kätte saada.
Juhul kui navigeerimisprogramm ei käivitu leidke seadme menüüst „Navi Path“ ja valige „Resident Flash“ või SDMMC-Navi-Navi.exe. Kui sellega probleem pole lahendatud siis aitab seadme taastamine reservkoopiast.
Juhul kui kaob seadme heli, „FM Transmitter“ menüüst pange linnuke „Close“ peal.
Tehasesätete taastamiseks lihtsalt kustutage kaust „Savev“ mis asub kaustas „Navi“ seadme kõvakettal või mälukaardil.

Turvalisus
Ärge jätke naviseade autosse. Nii jäävad Teie auto klaasid tervena ja GPS ja naviseade alles. Soovituslik ka naviseadme hoidja autos mitte jätta.

Garantii service

Prestigio Lenovo
ETSC Pärnu maantee 139c/2, Tallinn +3726405074  info@etsc.ee                                                           

Garmin      
Jakari Marine OÜ  Regati pst.1, 11911  Tallinn  +372 6 398 993  jakari@jakari.ee

Poostiaadres 
Postiautomat Omniva.ee-Tallinn-Mustakivi keskus tel.58314425
Koduleht Omniva

Veebipoed peavad vastavasisulise info lisama oma kodulehel nähtavale kohale. Veebipoed peavad teavitama tarbijaid oma kodulehel nende õigusest tagastada vanad või kasutud seadmed ja kuidas seda teha ning viidata ka asukohale. Piisab sellest, kui esitate oma veebilehel teavituse vabas vormis ja viitate kogumiskohtade asukohale.
elektroonikaromu.ee