Лучшие навигаторы в Эстонии.
РУССКИЙ  EST Beta 
Home Feedback Sitemap

Tallinn Mustakivi keskus Mahtra 1 box 28

E-R 10.00-18.00

Nädalavahetused kokkuleppel

Parimad navigaatorid ja videoregistraatorid Eestis.

 • Mitte kallis, kuid suurepärane seade. Kaitsekile kingituseks. Kogu Euroopa ja Venemaa kaardid. Kõige rohkem ostetud veoautojuhtidele.

  €134.90
 • Hiiglaslik, särav. Kile ekraanil, pesumasin kinnitamiseks, juhtum. Kogu Euroopa ja Venemaa kaardid. Ideaalne veoauto jaoks.

  €154.90
 • Renoveeritud, garantii 3 kuud.

  €79.90
 • Sellel suurel 8-tollisel navigatsiooniseadmel on kohandatud marsruut, mis põhineb teie veoki suurusel ja kaalul, strateegilised soovitused tankimiseks ja vaheaegadeks ning tipptasemel saabumise planeerimine.

  €449.90
 • Ekraan 7.0", tasuta kaardiuuendused, täielikult interaktiivne puutetundlik ekraan.

  €409.90
 • Suurepärane võimalus valmistada oma navigaatorit eelnevalt teekonnaks ette.

  €35.00
 • SIM-kaart piiramatu internetiga kogu Euroopas.

  €29.90
 • SIM-kaart 200GB internetiga kogu Euroopas.

  €14.90


GPS NAVISEADE – TEHNOLOOGIAD, MIS ON ALATI TEIE LÄHEDAL
Teie reisi distants võib olla lühike või pikk. Kuid autoga reisides peate alati kindel olla selles, mis Teid ees ootab. Tänapäeval on Teil suurepärane võimalus soetada endale kompaktne reisikaaslane – GPS naviseade. See on teie reisil asendamatu asi. Pakume Teile väga laia valikut soodsa hinnaga navigaatoreid. Tänapäeval on suhteliselt raske leida hea hinna ja kvaliteedi suhe. Meil on hinna ja kvaliteedi suhe parim. Teie teenistuses on täpseimad Euroopa, Skandinaavia ja SRÜ riikide kaardid. Olenemata sellest, mis riigis Teie reisite, võite kindel olla, et sõidate õigel teel – meie andmebaasis on umbes 50 Euroopa riiki. Suur ekraan ja arusaadav tarkvara teeb aparaadi kasutamist eriti mõnusaks.

MARSRUUDI TÄPSUS MAAKERA IGAL POOL
Kui vanasti autojuhid kasutasid paberikaarte, siis tänapäeval muutusid kaardid elektroonilisteks. Kuid GPS navigatsioonide kaartidel on vaieldamatu eelised mõlemate ees. Neid võib võrrelda unikaalse teejuhiga, mis arvutab Teie jaoks lühem ka kiirem marsruut välja, samuti näitab ta autojuhi asukohta. Näitab mitte ainul tänava nimetust, vaid ka maja numbreid ja nende kujutisi 3D vaates. Isegi kui Teil on raskusi paberkaarte lugemise ja arusaamisega, osutuvad GPS navigaatorite kaardid Teie jaoks lihtsateks ja loogilisteks. Tänu uusimatele tehnoloogiatele, aitab GPS navigatsioon Teid hädast välja sõltumata Teie asukohast.

GPS navigatsioonid on väga mugav leiutis. Näiteks spetsiaalselt algajatele on olemas lihtsustatud menüü, millega isegi laps saab ilusti hakkama. GPS navigatsiooni erilisus seisneb selles, et see töötab kõikides tingimustes. Kui voolu ei ole, töötab navigaator oma aku pealt. Teil on alati võimalus saada vajalik reisiinfo lihtsalt kinnitades oma navigaatori esiklaasi külge. Kõik kinnitusmehhanismid on komplektis.

KUS SAAB OSTA KVALITEETSET NAVIGAATORIT SOODSA HINNAGA

Külastage meie poodi. Siin Te kindlasti leiate endale sobiva GPS navigaatori sõltumata Teie rahakotti paksusest. Kõik navigaatorid on täiskomplektsed ja kohe kasutamiseks valmis! Meie naviseadmed on alati väga soodsad kuna me teeme koostööd suurimate Hiina tehastega. Kvaliteetsed, funktsionaalsed, ilusad ja soodsad navigaatorid spetsiaalselt Teile.

Tutvuge meie kataloogi ja kõige soodsamate naviseadmete valikuga Eestis. Meilt leiate oma eelarvele sobiv GPS navigaator. See võib olla nii lihtsaim seade kui ka tänapäeva tippmudel. Ostke naviseade ja võtke endaga kaasa, et Teie reis oleks kindel ja mugav sõltumata sellest, mis riigis Teie olete. Täpsed kaardid ja marsruudid, lisafunktsioonid – kõik see on meie navigaatoritel just Teie teenistuses olemas. Oleme kindel, et meie firma on üks parimaid omal alal Baltikumis. Meie klientide tagasiside tunnistab, et meie firma pakub kvaliteetseimaid seadmeid ja väga kõrgel tasemel tuge. Ja see pole imelik kuna iga meie seade läbib käsitsi häälestust ja müügiks ettevalmistust. Oma klientidele pakume pidevat uuenduste infot. Ostu võite sooritada isegi kui olete teises riigis. Igal juhul kindlasti saate kvaliteetse kauba, mis õigustab Teie ootusi. Juhul kui Teie pole veel otsustanud, millist navigaatori valida – meie kvalifitseeritud konsultandid aitavad leida just Teile sobiv naviseade võttes arvesse Teie vajadusi. Peale ostu sooritmist on Teil õigus tarkvara ja kaartide uuendamisele. Meie telefonitugi eesti keeles töötab 24 tundi ööpäevas.

SUURIM GPS SEADMETE VALIK IGASSE AUTOSSE
Paljud elektroonikapoed pakuvad oma klientidele navigatsiooni seademid, mis sobivad vaid sõiduautodele. E-poes www.naviseade.ee on Teil võimalus osta spetsiaalseid veoauto navigaatoreid, mis rahuldavad ka rekkameeste vajadusi. Spetsiaalne tarkvara GPS TRUCK on arendatud just suurte veoautode jaoks ning võtab arvesse kõik veoatodega seotud piiranguid. Kaartidel on märgitud kohad, kus on lubatud ainult piiratud auto mõõtmed ja mass. Samuti arvestatakse kitsad teed ja sillad. Selline GPS navigaator saab asendamatuks rekkamehe kaaslaseks igal reisil.

VIDEORAGISTRAATORID
Kuid meie pood pakub mitte ainult kasulikke ja funktsionaalseid GPS seadmeid. Meil on samuti müügil kasulikud videosalvestid. Uue põlvkonna videoragistraatorid annavad Teile kindlustunde igal teel. Pildi hea kvaliteet, heli salvestamine ja palju muid kasulikke funktsioone tulevad Teile iga hetk appi. Video tsükliline salvestamine, sisseehitatud mikrofon, liikumise andur – kõik see on meie videosalvestitel ilusti olemas. Veel üheks eeliseks on nende stiilne välimus. Kõik videoregistraatorid on kompaktsed.

HELISTAGE +372 58314425
KAASAEGSEID JA MUGAVAID GPS NAVIGAATOREID PAKUB TEILE
"WWW.NAVISEADE.EE"